O nas

Z wielką radością witamy Państwa w wyjątkowym świecie zdrowia i urody Thalgo.
Thalgo to marka dobrego samopoczucia, którym się chcemy z Państwem dzielić i o nie dbać.


Oferta Salonu obejmuje cały szereg zabiegów na twarz, ciało, stopy i dłonie. Dopełnieniem palety zabiegów jest hydroterapia, masaże, holistyczny rytuał Ayurvedy oraz zabiegi przy użyciu urządzeń.

Od ponad 40 lat na świecie, a od 15 lat w Polsce profesjonalna francuska firma Thalgo jest liderem w dziedzinie SPA i Thallassoterapii na całej kuli ziemskiej. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Wykorzystała wyjątkowo dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność spektakularne i najwyższe nagrody na świecie.

Thalgo jako jedna z nielicznych firm, posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Produkty Thalgo wytwarzane są na bazie morskiej i ziołowej. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało, szeroki wachlarz masaży oraz suplementy diety.

Marka Thalgo, to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu. Razem z nią tworzymy dla Państwa wyjątkowy, morski świat Thalgo, w którym każdy odnajdzie drogę do samego siebie.

Zapraszamy Państwa na zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała. Oferujemy również preparaty kosmetyczne do stosowania w domu – za skuteczność ich działania ręczą lata doświadczeń laboratoriów Thalgo. W naszym salonie posiadamy pełny wybór kosmetyków oraz udzielamy porad w zakresie ich stosowania.