NOWOŚCI

 
 

 

NOWOŚCI

DEPILACJA LASEROWA Dla Ciebie i Twojego partnera

Już dziś możesz cieszyć się gładką skórą i skorzystać z najlepszych technologii w dziedzinie trwałego usuwania owłosienia.

Oferujemy nowoczesny system trwałej redukcji niechcianego owłosienia, którego rezultaty potwierdzone zostały klinicznie.

Depilacja laserowa jest nie tylko niebywale skuteczna, ale również bezpieczna dla wszytkich typów skóry. 

Laser ma działanie powierzchowne, nie wpływa na funkcje organizmu. Wiązka promieni przenika jedynie do 2 mm w głąb skóry, najpierw powoduje uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, co w efekcie prowadzi do utraty włosa. Usunięcie włosów po jednym zabiegu szacuje się na ok. 30%, dlatego zabieg należy powtórzyć. Duża moc, odpowiednio długi czas trwania impulsu powoduje, że depilacja laserowa jest trwała i niezwykle skuteczna.

Skutecznemu spalaniu włosów towarzyszy uczucie delikatnego gorącego ukłucia.

Powodzenie oferowanej przez nas depilacji laserowej gwarantuje nasze doświadczenie oraz sprawdzony, profesjonalny sprzęt. Stosowany przez nas laser jest najskuteczniejszym systemem obecnym na polskim rynku. W 2014 roku zdobył on prestiżową nagrodę Złotego Laura w kategorii najlepsze urządzenie do trwałej depilacji owłosienia.

Liczba koniecznych zabiegów ustalana jest indywidualnie, w zależności od pacjenta, średnio 4-6 razy. Częstotliwość wykonywania zabiegów co 5-8 tygodni.

 

Ceny zabiegów:

partia ciała

panie

panowie

górna warga (wąsik) 99 zł
skronie 99 zł
broda 199 zł
policzki 149 zł
baki 199 zł
kark 199 zł
szyja 99-199 zł
dłonie 99 zł
przedramiona 299 zł
ramiona 299 zł
owł. wokół brodawek 99 zł
pachy 199 zł
tors 199-299 zł
brzuch 199-299 zł
linia brzucha 99 zł
plecy 299-499 zł
pachwiny (bikini niepełne) 199 zł
bikini głębokie 299 zł
linia stringów 99 zł
pośladki 199-299 zł
uda 359 zł
kolana 99 zł
łydki 299 zł
stopy 49 zł
całe nogi 599 zł
bikini gł. i linia stringów 299 zł

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to zabieg znany i stosowany przez kobiety od bardzo dawna. Przez lata zmieniały się tylko metody jego wykonywania.

Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika do głębszych warstw naskórka za pomocą specjalnego aparatu igłowego. Dzięki temu, że barwnik trafia pod skórę, możemy cieszyć się efektem od 8 miesięcy do nawet 2 lat. 

Makijaż permanentny zawsze pozostaje na swoim miejscu, bez względu na to, czy akurat uprawiamy sport, odpoczywamy czy korzystamy z sauny. Wygląda idealnie zarówno w dzień, jak i w nocy.  Jego celem jest wydobyć naturalne piękno kobiecej twarzy, zniwelować drobne niedoskonałości, skorygować asymetrię i podkreślić to, co w nas najpiękniejsze. Można przyciemnić lub zagęścić brwi, poprawić kolor ust lub wyrównać ich kontur. Można podkreślić oczy w sposób, który daje efekt eye-linera. Paleta barw jest bardzo szeroka a kolory dobiera się tak, by pasowały do odcienia włosów i karnacji.

Ceny:

-brwi 800 zł

-usta 1000

-kreska górna 450 zł

-kreska dolna 350 zł